SOLNÁ JESKYNĚ, VČETNĚ BARU (vyjma zmrzliny) je součástí věrnostního programu Singulis.

Buďte i vy součástí věrnostního programu Singulis a získávejte část svých peněz zpět.

Singulis je "klub" regionálních obchodníků s vlastním věrnostním programem (více jak 600 obchodů - e-shopy a kamenné prodejny).

Ze svých útrat získáváte věrnostní peníze.

Každý den nakupujete potraviny, pohonné hmoty, obuv, léky, využíváte služby a další a další výdaje, které vydáváte z Vaší peněženky, stačí si jen vybrat kde peníze utratíte. Pokud utrácíte v obchodech a eshopech zapojených do věrnostního programu Singulis, naukupujete se zpětným bonusem ve formě peněz.

Výhody věrnostního programu Singulis:

• žádné poplatky, podmínky a registrace je zdarma
• úspora z vašich každodenně utracených peněz
• doporučte a i za to získáváte odměny
• věrnostní peníze ze svých útrat jsou základ

Proč získávám odměnu i za doporučení?

Je to jednoduché, pokud přijdete do jakékoliv společnosti a řeknete jim, že jim doporučíte zakázku, je seriozní aby vám ta společnost dala podíl ze zisku dohozené zakázky. V Singulis je tento proces ve věrnostním programu automatický. Pokud komukoliv vyřídíte bezplatné členství (registrovaný člen provede registraci ze svého členského bezplatného účtu), automaticky získáváte odměnu ve formě peněz z každé útraty vámi registrovaného člena.

Ať už Vás zajímají výhody jako nakupujícího, nebo se chcete stát obchodním partnerem Singulis a využívat tak věrnostní program pro své klienty či zákazníky, můžete se na nás obrátit pro více informací, nebo se bezplatně registrovat níže.